Firmy rolnicze

Ziemia okrzemkowa do pasz Dodatek paszowy Pasożyty Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Published date: Lipiec 16, 2020
  • Modified date: Lipiec 19, 2020
    • Łajski, mazowieckie, Polska

Okrzemki Naturalne DiatoNat® Animal

Naturalny dodatek do pasz jako źródło krzemu, antyzbrylacz, wypełniacz.
Skuteczny naturalny czynnik przeciwpasożytniczy.
Poprawa zdrowia i kondycji zwierząt
Całkowicie bezpieczny dla środowiska, zdrowia ludzi i zwierząt.
Pochłanianie toksyn (np. aflatoksyny).
Spełnia wymagania hodowli i gospodarstw ekologicznych.
Wydajność - 2% w całkowitej masie paszy/karmy

Oferujemy ziemię okrzemkową (diatomit) o jakości spożywczej dla zwierząt przeznaczoną specjalnie jako dodatek do pasz. Produkt pochodzi z amorficznych, słodkowodnych złóż o wyjątkowej czystości i jakości, posiada numer weterynaryjny oraz certyfikat BIO i EKO. Produkt w 100% naturalny.

Działanie: Ziemia okrzemkowa jest z powodzeniem stosowanym dodatkiem do paszy jako antyzbrylacz, wypełniacz, a także źródło krzemu dla zwierząt, mające szereg zdrowotnych korzyści oraz jako naturalny czynnik przeciwpasożytniczy. Może być więc również składnikiem mieszanek uzupełniających lub samodzielnym dodatkiem żywieniowym. Jest to także bardzo dobry absorbent niwelujący działanie aflatoksyny w paszach. Polecana jako naturalny środek przeciw ptaszyńcom u drobiu. Okrzemki dodane do paszy otaczają każdą jej cząstkę i przeciwdziałają zlepianiu się, dzięki czemu zapobiegają psuciu się. Oznacza to mniejsze straty pasz. Dzięki separacji cząsteczek pożywienia zwierzęce enzymy trawienne mogą lepiej otaczać każdą cząstkę, co polepsza przyswajalność paszy. Ujemnie naładowane pancerzyki okrzemek przyciągają dodatnio naładowane szkodliwe substancje, takie jak pozostałości po grzybach, pleśni, bakteriach i lekach, endotoksyny, pestycydy oraz kationy metali ciężkich, wiążąc je w swojej strukturze i opuszczając organizm wraz z odchodami. Wśród korzyści stosowania można wymienić również: oczyszczanie jelit ze złogów, poprawę stanu sierści i piór, mocniejszy kościec i stawy, mniejszą skłonność do zaparć lub biegunek.

Stosowanie:

Dokładne zalecenia znajdują się na etykiecie produktu.

Dodawać do paszy w ilości ok. 2% diatomitu w całkowitej masie paszy lub podawać w osobnym pojemniku. Naturalny czynnik przeciwpasożytniczy: zależnie od rodzaju pasożyta podawać do spożycia lub osypywać zwierzęta i ściółkę, zapewnić miejsce do suchej kąpieli.

Skład: krzemionka amorficzna - 100% diatomit naturalny (amorficzna ziemia okrzemkowa).

Postać: biały, bezzapachowy pył, obojętny chemicznie.

Opakowanie: worki po 20 kg.

Uwaga! Oferujemy produkt amorficzny (niekrystaliczny). Dla bezpieczeństwa ludzi i zwierząt nie należy stosować krystalicznych form diatomitu do celów spożywczych i zabiegów przy zwierzętach. Używać jedynie postać amorficzną. Krystaliczna odmiana ziemi okrzemkowej stosowana jest na przykład w systemach filtracji.

Możliwość negocjacji bardzo atrakcyjnej ceny przy dużych zamówieniach i długotrwałej współpracy.

Płatności i wysyłka:
Nasze produkty wysyłamy w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu przelewu na konto bankowe podane w zakładce "kontakt" na naszej stronie. Informacje o wykonanym przelewie i adresie do wysyłki prosimy kierować na nasz mail. Jeśli jest możliwość załączenia potwierdzenia przelewu, proszę to zrobić - przyśpieszy to wysyłkę. Otrzymanie przelewu oraz dokonanie wysyłki potwierdzamy osobnym mailem.
Istnieje możliwość zakupu za pobraniem. Prosimy nas o tym poinformować, pisząc na nasz mail.


Numer telefonu: 48 601 261 188
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00
Cena (zł): 210
Głosuj
Wynik 0 głosów

Zostaw komentarz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Podobne oferty

Przydatna informacja

  • Każda oferta ogłoszeniowa musi być dobra, należy bowiem w każdym takim drobnym ogłoszeniu zawrzeć odpowiednie informacje. Ponieważ większość ogłoszeń drobnych mamy możliwość umieszczania za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów. Zazwyczaj gdy chcemy zamieścić takie ogłoszenie, dostajemy krótki formularz do wypełnienia, gdzie musimy wpisać dane osobowe, najważniejsze informacje oraz ofertę właściwą. Pomimo iż takie ogłoszenie jest krótkie, i wydawałoby się że nie mamy zbytniego pola do popisu, należy zachować najważniejsze zasady wystawiania ogłoszeń drobnych. Niezależnie od tego, czy będzie to ogłoszenie kupna, czy też sprzedaży, nie należy dodawać wszelkiego rodzaju pogrubień, pochyleń, oraz innych sposobów na wyróżnienie tekstu, bowiem zbyt wyróżniona oferta staje się nieczytelna.